↑ Return to BOX

Rezultate

Anul 2010

TURCIN  ELENA LUMINITA

– MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE
– MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI LA SENIOARE
– MEDALIE DE BRONZ LA CAMPIONATUL UNIUNI EUROPENE
– LOCUL V LA  CAMPIONATUL MONDIAL DE SENIOARE

2)  GHEJU ANDREEA NICOLETA

– MEDALIE DE ARGINT LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE

ILIESCU RODICA MADALINA

– MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET
– MEDALIE DE ARGINT LA CUPA ROMANIEI LA TINERET

4) MIHALACHE DANIEL

–  MEDALIE DE BRONZ LA CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET

5) RADU FLORINA MARINELA

–  MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI LA JUNIOARE

 

Anul 2011

1)TURCIN ELENA LUMINITA

–     AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE
–     AUR LA CUPA ROMANIEI DE SENIOARE
–     LOCUL V LA CAMPIONATUL EUROPEAN DE SENIOARE

2)BADEA NICOLETA

–     MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI LA SENIOARE

3)RADU FLORINA MARINELA

–     MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE

4)LAZAROIU VIOLETA

–     MEDALIE DE ARGINT LA CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE
–     MEDAIE DE ARGINT LA CUPA ROMANIEI DE JUNIOARE

5)DURSAN MARIAN

–     MEDALIE DE BRONZ LA CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI

6)CARAMIZARU DAN

–     MEDALIE DE BRONZ LA CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI

 

Anul 2012

1)TURCIN ELENA LUMINITA

–    MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE
–    MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI DE SENIOARE

2)BADEA NICOLETA

–    MEDALIE DE BRONZ LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE

3)RADU FLORINA MARINELA

–    MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET
–    MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI LA TINERET

4)LAZAROIU VIOLETA

–    MEDALIE DE BRONZ LA CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET

5)CARAMIZARU DAN

–    MEDALIE DE ARGINT LA CUPA ROMANIEI LA TINERET

6)TATU GEORGIANA

–    MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE

7)ANGHEL OCTAVIAN

–    MEDALIE DE BRONZ LA CUPA ROMANIEI DE JUNIORI

Anul 2013

1)TURCIN ELENA LUMINITA

–    MEDALIE DE AUR LA CAMPINATUL NATIONAL DE SENIOARE
–    MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI DE SENIOARE

2)RADU FLORINA MARINELA

–    MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET
–    MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI DE SENIOARE

3)MIULESCU MIRELA

–    MEDALIE DE BRONZ LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE

4)CIOBANU ADRIAN

–    MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL SPERANTE OLIMPICE

5)CARAMIZARU DAN

–     MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL SPERANTE OLIMPICE

6)CIUCIUMIS CRISTINA

–     MEDALIE DE ARGINT LA CAMPIONATUL NATIONAL DE TINERET

7)TATU GEORGIANA

–     MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE
–     MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI DE JUNIOARE

8)RADUCU DANIELA

–     MEDALIE DE ARGINT LA CUPA ROMANIEI DE JUNIOARE

9)BARBU SORANA

–     MEDALIE DE BRONZ LA CUPA ROMANIEI DE JUNIOARE

10)STANGA IULIAN

–     MEDALIE DE ARGINT LA CUPA ROMANIEI LA CADETI

 

Anul 2014

1)TURCIN ELENA LUMINITA

–    MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE
–    MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI DE SENIOARE
–    MEDALIE DE BRONZ LA CAMPIONATUL EUROPEAN DE SENIOARE

2)RADU FLORINA

–     MEDALIE DE AUR LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE
–     MEDALIE DE AUR LA CUPA ROMANIEI DE SENIOARE
–     MEDALIE DE ARGINT LA CAMPIONATUL EUROPEAN DE SENIOARE

3)RADU GABRIELA

–     MEDALIE DE ARGINT LA CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIOARE
–     MEDALIE DE ARGINT LA CUPA ROMANIEI DE SENIOARE

4)STAN CATALINA

–     MEDALIE DE ARGINT LA CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE

5)CIOCARTEA DANIELA

–     MEDALIE DE ARGINT LA CUPA ROMANIEI DE JUNIOARE

 

Anul 2016
Cupa Romaniei Feminin ( senioare + tineret )
Senioare :

⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Turcin Luminita – + 81 kg
⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Radu Florina – 75 kg
⦁    Locul II ( medalie de argint ) : Radu Gabriela – 81 kg

Tineret :
⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Gheorghe Mihaela – 60 kg
⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Tatu Andreea – 63
⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Zorlescu Cristina – 64 kg
⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Fieraru Camelia – 69 kg

Cupa Romaniei Tineret (Finala)
–     Locul III ( medalie de bronz ) : Lungu Gheorghe – 49 kg

Cupa Romaniei – Juniori (Finala)
–      Locul III (medalie de bronz) : Florescu Mario – 50 kg

⦁    Cupa Romaniei – Cadeti (Finala)
– Locul V : Fieraru Cristi – 63 kg
– Locul V : Ghidanac Ginel – 50 kg

⦁    Campionatul National de Box Feminin

⦁    Locul I (medalie de aur ) : Turcin Luminita – +81 kg (senioare)
⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Radu Florina  – 81 kg  (senioare)
⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Zorlescu Cristina – 64 kg(tineret)
⦁    Locul I ( medalie de aur ) : Fieraru Camelia – 69 kg (tineret)
⦁    Locul I ( medalie de aur )  : Gheorghe Mihaela – 63 kg (junioare)
⦁    Locul II ( medalie de argint ) :Radu Gabriela – +81 kg (senioare)
⦁    Locul II ( medalie de argint ) : Ene Gabriela – +81 kg (tineret)
⦁    Locul III ( medalie de bronz ) : Calin Adriana – 80 kg (junioare)

 

  • ·Campionatul National de Juniori – Finala

–    Locul I (medalie de aur) : Florescu Mario – 50 kg

–    Locul II (medalie de argint) : Ciobanu Adrian  – 63 kg

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Puteti folosi aceste HTML etichete şi atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>